Inwestor

Doświadczenie

Dzięki 100 latom działalności na obszarze Śląska i nieustannemu rozwojowi Spółka rozpoczęła dywersyfikację swojej działalności. Od 2010 roku MOJ S.A. uczestniczy w projekcie budowy nowego Osiedla domów jednorodzinnych (łańcuchowych i bliźniaczych) i apartamentów przeznaczonych na sprzedaż. Inwestycja zlokalizowana jest w Katowicach Zarzeczu-Podlesiu – na terenie pomiędzy ulicami Grota-Roweckiego i Kaskady. Za stworzenie projektu odpowiedzialni są architekci z Biura Architektonicznego ARKART – Dieter Polska s.c., a Generalnym Wykonawcą jest Karbon 2 Sp. z o.o. w Katowicach.

Dla mieszkańców

MOJ S.A.: „Wychodząc naprzeciw potrzebom regionu, a przede wszystkim w trosce o komfort życia jego Mieszkańców budujemy i spełniamy marzenia. Pragniemy, aby zdobywane przez 100 lat doświadczenie i zaufanie, służyło obecnym i przyszłym Mieszkańcom Śląska na długie lata. Oddając w Państwa ręce Osiedle Zalesie dokładamy cegiełkę do rozwoju i udoskonalania przyjaznego nam środowiska tak, aby wszystkim nam żyło się jak najlepiej pod „wspólnym dachem”.

o firmie

MOJ S.A. jest dynamicznie rozwijającą się spółką działającą w branży elektromaszynowej, która zyskała uznanie zarówno w kraju, jak i zagranicą. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2007 roku. Doświadczenie w zakresie technologii zdobywane od 1913 roku, nieustannie udoskonalany park maszynowy a także umiejętności i profesjonalizm pracowników umożliwiły przygotowanie niepowtarzalnej oferty produktowej. Firma proponuje Klientom szeroki asortyment obejmujący sprzęgła przemysłowe, sprzęt wiertniczy oraz urządzenia małej mechanizacji dla górnictwa. Wyspecjalizowana kadra inżynieryjno-techniczna oraz własny oddział konstrukcyjno-technologiczny pozwalają świadczyć usługi najwyższej jakości. Zatrudnieni specjaliści gwarantują fachowe doradztwo oraz prawidłowy dobór urządzeń do istniejących rozwiązań oraz projektów technicznych, aby odpowiadały one indywidualnym potrzebom oraz oczekiwaniom Odbiorców.

www.moj.com.pl


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »