Opis projektu

Zamieszkaj nowocześnie

Osiedle Zalesie jest nowo powstającym nowoczesnym kompleksem domów jednorodzinnych i apartamentów oferowanych na sprzedaż wraz z infrastrukturą handlowo-usługową. Powstaje on na atrakcyjnych terenach „zielonych płuc” Katowic  na styku Zarzecza i Podlesia. W rankingach dzielnice te wymieniane są wśród 100 najlepszych miejsc do zamieszkania w Polsce. Obszar inwestycji to wartościowy i harmonijny krajobraz, rozciągający się wzdłuż korytarza ekologicznego rzeki Mlecznej oraz dolinki potoku Kaskadnik. Sąsiedztwo niezwykle malowniczego Lasu Gniotek zapewnia dodatkowo bliskość natury w sercu aglomeracji śląskiej.

Plan zagospodarowania terenu Osiedla ZalesiaKomunikacja

Teren Osiedla jest dobrze skomunikowany z centrum Katowic, Tychów i Mikołowa. Posiada on też dogodne połączenie drogowe z autostradami A1 i A4, oraz Międzynarodowymi Portami Lotniczymi w "Katowicach-Pyrzowicach” oraz podkrakowskich Balicach. W zakresie komunikacji miejskiej obsługę zapewnia tu linia autobusowa 37 (Mikołów – Katowice) oraz dworzec PKP Katowice Podlesie, gdzie w przyszłości planowana jest budowa centrum przesiadkowego „park&ride”. Na uwagę zasługuje fakt, iż Podlesie i Zarzecze to obszar Katowic o najniższym współczynniku przestępczości oraz najmniejszej liczbie wypadków komunikacyjnych.

Zabudowa

Wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów proponujemy 3 rodzaje zabudowy: jednorodzinną wolnostojącą i rezydencjonalną, wielorodzinną apartamentową do 3 kondygnacji a także jednorodzinną łańcuchową i bliźniaczą. Ponadto we wczesnych fazach budowy dajemy Państwu możliwość zmiany aranżacji pomieszczeń według własnych pomysłów, natomiast po zakończeniu fazy budowy zapewnimy swoim klientom pełne wsparcie w zakresie dostępu do usług doradczych biur projektowych jak również firm remontowo-wykończeniowych.

Osiedle Zalesie to projekt, który doskonale łączy harmonię, użyteczność i nowoczesną estetykę z naturalnym krajobrazem okolicy. Jednocześnie zapewni jego mieszkańcom komfort życia, dzięki dostępowi do zaplecza usługowo-handlowego i rekreacji.


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »